Slávnostné otvorenie pivovaru Pálffy Brauerei

Príďte sa zabaviť a spoznajte nový remeselný pivovar PaB vo Svätom Jure

Posledná júnová nedeľa sa bude v Kaštieli Pálffy vo Svätom Jure niesť v znamení dobrej nálady, spojenej s kvalitne uvareným remeselným pivom, a tak ako sme už zvyknutí pri podujatiach v kaštieli, aj v znamení skvelej muziky a programu.

Do rodiny značiek, práve na nádvorí Kaštieľa Pálffy slávnostne otvoríme v nedeľu 26. júna remeselný Pivovar Pálffy Brauerei.

Príďte si vychutnať pravé osvieženie v podobe kvalitných, remeselne spracovaných pív z Kaštieľa Pálffy, kde sa pivo vyrábalo, skladovalo a čapovalo už v dávnej histórii.

Pivovar Pálffy Brauerei (PaB) sa vracia k tejto tradícií a nadväzuje na ňu varením viacerých typov remeselného piva, ktorého vzorky budete môcť degustovať počas celého dňa.

Čaká vás 6 druhov skvelých pív, ktoré sa budú čapovať aj priamo z tanku. Na hostí čaká napríklad hroznový špeciál, ktorý krásne spája značku nového piva, so značkou už známeho vinárstva ViaJur. Nebude chýbať ani IPA, pivá plzenského typu, či krásne krémové tmavé pivo.

VSTUP VOĽNÝ

Kedy: Nedeľa 26. jún 2022

Kde: Pivovar PaB, Kaštieľ Pálffy vo Svätom Jure

PROGRAM

12:00 – 21:00 – prezentácie remeselných pív

13:00 – 19:00 – program pre deti, detské dielne, maľovanie na tvár, detský kútik, kde sa o vaše ratolesti postarajú naše animátorky

14:00 – Šašo Jaro

17:00 – koncert Anabela Mollová & Band

19:00 – koncert Funny Fellows

12:00 – 21:00 – živé sochy Bignames

12:00 – 21:00 – street food zóna s konceptom Hey You/ HY retro street foodové autíčka s perfektnou ponukou dobrého jedla, či skvelého vína. Premiéru bude mať aj nové autíčko Beercar.

Počas dňa sa bude možné sa pozrieť aj do 600 ročných pálffyovských pivníc, čakajú vás lektorované prehliadky vinárstva VIAJUR, rovnako súčasťou budú aj naše skvelé veterány, na ktorých sa bude dať previesť po Svätom Jure.

Novinky z PaB-u

Menu